Skip links

Neler Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz

Yazılım

Uygulama/Yazılım

Uygulama/Yazılım

Uygulama tanımı nedir?
Akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu olarak kodlanmış ve özel tasarlanmış yazılımlara mobil uygulamalar denir. Akıllı telefonların mobil işlem sistemlerine uygun olan mobil aplikasyonlar kullanılabiliyor. İSO ve Android sistemlerle uyumlu olan aplikasyonlar farklılık gösteriyor

Bir Mobil Uygulamaya Neden İhtiyacınız Var? Mobil cihazlar hayatımıza girdiği günden beri, uygulamalar her gün daha akıllı hale geliyor. Aynı zamanda kullanıcıların mobil cihazlarıyla geçirdikleri vakit de her geçen gün artmaya devam ediyor. Kullanıcılar mobil cihazlarda geçirdikleri vaktin önemli bir kısmını da mobil uygulamaları kullanarak geçiriyor. Yapılan araştırmalara göre kullanıcılar mobil cihazlarında geçirdikleri vaktin ortalama %70’ini mobil uygulamaları kullanmak için ayırıyor. Mobil uygulamaların web sitelerinden daha hızlı ve kolay kullanıma sahip olması kullanıcıları mobil uygulama kullanmayı cazip hale getiriyor.

Püf Noktası

Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikle müşterimiz istediği uygulama hakkında bizlere brif vermelidir, uygulamada oluşturacağımız yapıyı bu brif üzerine kuracağımız için, bizim için son derece önemli bir konudur.

Uygulama malesef uzun sürüyor, sebebi ise bir yazılım yapılmasıdır, bu yazılım, yapılan uygulama ile iletişim halinde olması ve konuşması gerektiğinden kaynaklanmaktadır.

Evet uygulamaların yönetildiği ve raporlandığı bir yönetim panelimiz var.